On-line зустріч творчих груп з розробки державних стандартів ПТО

23 січня 2017 року на базі НМЦ ПТО в Запорізькій області відбулась on-line зустріч творчих груп з розробки державних стандартів професійно-технічної освіти на компетентнісній основі з Паржницьким Віктором Валентиновичем, начальником відділу професійно-технічної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та іншими фахівцями цього інституту.
У засіданні взяли участь директор НМЦ ПТО у Запорізькій області Паржницький О.В., заступник директора Ципріанова С.Г., методисти центру, Олійник О.М. директор ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», представники навчальних закладів розробники ДСПТО з професій «Монтажник будівельний» ДНЗ «Запорізький ПЛА» та професії «Токар» ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», а також ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту».
На засіданні розглядались питання щодо розроблення загальних положень; визначення сфери професійної діяльності; специфічних вимог; типової програми базового навчального блоку та професійні базові компетентності; переліку навчальних модулів та професійних профільних (спеціальних) компетентностей.