Запорізькі викрутаси у ритмі «Бугі-Вугі»

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей та молоді, громадського і патріотичного виховання, збереження культурної спадщини в Україні, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих вихованців 24 березня 2018 року у будинку культури «Орбіта», традиційно, відбувся обласний конкурс хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси – 2018».

Для участі у конкурсі, гуртки «Берегиня» й «Одіссея», державного навчального закладу «Запорізьке МВПУ» підготували два номери: сучасний танок «Бугі-Вугі» та український народний танок «Горлиця».

За результатами участі у конкурсі, володарем третього місця став танок «Горлиця», а володарем другого – «Бугі-Вугі».

Загалом, у «викрутасах» взяли участь три представники професійно-технічних навчальних закладів, а друге місце стало найкращим результатом серед підготовлених училищами номерів.

Окрім того, стали відомі результати обласного етапу конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми», який проходив 24 лютого 2018 року.

Конкурс проводився в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» з метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, пропаганди літературного та музичного мистецтва серед молоді.

Наш навчальний заклад представляли два вірші від Гнатенко Любові, Бондаренко Миколи та пісня «1944» від Шикули Діани.

За рішенням журі обласного конкурсу патріотичної пісні були визначені переможці – дипломами та статуеткою були нагороджені Шикула Діана у номінації «Вокал», яка посіла ІІ місце й у номінації «Поезія» – Гнатенко Любов, яка теж посіла ІІ місце.

Приємно, що участь у конкурсах такого формату, стали вже традиційними для нашого навчального закладу.