День захисту дітей

01 червня 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» пройшов захід, присвячений Дню захисту дітей, тому насиченим та позитивним ранком почалося літо 2018 року для всіх учнів.

Кожен йшов просто на навчання, а опинився на європейській зеленій галявині з цікавими зонами. Дарц, твістер, лимонад, печиво з побажаннями та яскрава фотозона стали лише початком свята захисту дітей.

1 червня – день, коли дітей треба ще більше любити, обіймати, піклуватися про них і, звичайно, дарувати їм позитивні емоції та яскраві враження. Тому розважальні заходи в рамках святкового дійства учні сприйняли з цікавістю та надзвичайною активністю.

Найбільш активні учні були нагороджені почесними дипломами та грамотами за результатами обласних конкурсів та марафонів, до участі в яких вони долучались протягом навчального року.

Апогеєм заходу став яскравий концерт та флешмоб у виконанні учасників гуртків училища. Сподіваємось, що такий захід став гарним стартом у літо для кожного учня та колективу училища.