Змагання з футболу
На перший захід з нагоди свята фізичної культури і спорту в Україні 15.09.2021 наше училище запросило футбольну команду ветеранів АТО та учасників ООС зіграти в міні-футбол з юнаками нашої збірної команди. Гра проходила дуже динамічно, про що свідчить рахунок 6:5 на користь збірної нашого училища.
Забитими м’ячами відзначились Ситник Іван (гр. № 52/21), Єронін Данило (гр № 17/20), Полівода Іван (гр. № 17/20), Антюшин Микола (гр. № 2/19), Стрішко Владислав (гр. № 4/19).
До перемоги доклали зусиль воротар Коваленко Євген (гр. №5/18) та гравці Христенко Віктор (гр. № 13/21), Герченов Олег ( гр. № 24/20).
На завершення заходу команда гостей подарувала команді наших хлопці м’яч для гри в міні-футбол.
Адміністрація училища дуже вдячна людям, які не тільки захищають нашу країну, але й знаходять час для молодого покоління, виховуючи своїм прикладом і пропагуючи здоровий спосіб життя.
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05716-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05720-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05738-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05749-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05752-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05756-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05707-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05712-80x80.jpg)
![](http://vpu27.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_DSC05714-80x80.jpg)