Проведено ДКА в групах

25.01.2018 р. відповідно до навчальних планів та програм в навчальному закладі було проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 22/16 з професії «Токар» на присвоєння 4 кваліфікаційного розряду з професії «Токар», викладач спеціальної технології Пахар Т.В., майстер виробничого навчання Кур’ян О.М. Вітаємо  наших випускників.

25.01.2018 р. відповідно до навчальних планів та програм в навчальному закладі було проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 23/16 з професії «Слюсар-інструментальник» на присвоєння 4 кваліфікаційного розряду з професії «Слюсар-інструментальник», викладач спеціальної технології Черкіс Л.М., майстер виробничого навчання Кур’ян О.М. Личкатий С.В. Вітаємо  наших випускників.

25.01.2018 р. відповідно до навчальних планів та програм в навчальному закладі було проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 25/16 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на присвоєння 3 кваліфікаційного розряду з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», викладач спеціальної технології Паржницька Т.Д., майстер виробничого навчання Кур’ян О.Т. Вітаємо  наших випускників.

25.01.2018 р. відповідно до навчальних планів та програм в навчальному закладі було проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 46/16 з професії «Машиніст крана (кранівник)» на присвоєння 4 кваліфікаційного розряду з професії «Машиніст крана (кранівник)», викладач спеціальної технології Волкова С.М., майстер виробничого навчання Кальченко  Т.А. Вітаємо  наших випускників.

25.01.2018 р. відповідно до навчальних планів та програм в навчальному закладі було проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 47/16 з професії «Електрогазозварник» на присвоєння 4 кваліфікаційного розряду з професії «Електрогазозварник», викладач спеціальної технології Іванова Л.В., майстер виробничого навчання Фоменко І.С. Вітаємо  наших випускників.