«START.PROFI.ОБИРАЙ. ВИРІШУЙ. ДІЙ»

10.03.2020 в рамках проекту «START.PROFI.ОБИРАЙ. ВИРІШУЙ. ДІЙ» організований Запорізьким обласним центром зайнятості та Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації був проведений профорієнтаційний захід День відкритих дверей.
В заході брали участь учні шкіл Шевченківського району, а саме, ЗОШ № 95, 55, 64 та гімназії № 93.
Програма заходу передбачала:

  • ознайомлення з особливостями вступної кампанії у 2020 році;
  • презентацію професій учнями навчального закладу;
  • знайомство з особливостями навчання та практики, зокрема за дуальною формою здобуття освіти;
  • екскурсії кабінетами, лабораторіями і навчально-виробничими майстернями;
  • майстер-класи з окремих професій;
  • надання інформації про порядок прийому заяв.
  • ознайомлення з інноваційною та проектною діяльністю закладу освіти.

Учні загальноосвітніх шкіл ознайомилися з сучасною матеріально-технічною базою навчального закладу, побачили перспективу розвитку своєї професійної кар’єри, відчули творчу атмосферу ДНЗ «Запорізьке МВПУ». Також було зазначено, що наразі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» бере участь у досить масштабному регіональному проекті  «Модернізація системи професійно-технічної освіти для потреб регіонального ринку праці»,  метою якого є створення сучасної професійної лабораторії, обладнаної новітнім оснащенням, віртуальними тренажерами для відпрацювання навичок з наближенням до сучасного виробництва. Це, у свою чергу, дозволить значно розширити спектр професійних компетенцій, які зможе опанувати здобувач освіти, що, безумовно, позначиться на рівні його кваліфікації.
Діяльність ДНЗ «Запорізьке МВПУ» покликана задовольняти потреби населення у якісній професійній підготовці і вимоги соціальних партнерів у висококваліфікованих робітниках, оскільки ми працюємо одночасно і на ринку праці, і на ринку освітніх послуг. Тому участь у регіональному проекті  «Модернізація системи професійно-технічної освіти для потреб регіонального ринку праці»- це реальна можливість рухатися вперед за траєкторією розвитку і підтримки позитивного іміджу освітнього закладу.