Виховні години з Євроінтеграції

На виконання реалізації «Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2026 року», з метою поглиблення знань здобувачів освіти про Європейський Союз, формування в них європейських цінностей, розуміння основних принципів демократичних перетворень, виховання поваги до верховенства права, до національних, культурних надбань й української ідентичності в родині європейських народів – класними керівниками закладу в період з 20.12 – 25.12.2023 р. були проведені тематичні виховні години.

Всеукраїнський челендж “Я пишаюсь, що я українець”

22 грудня 2023р. за ініціацією навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області у партнерстві з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, кафедрою соціально-гуманітарної освіти комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кафедрою германської філології Сумського державного університету, кафедрою англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбувся Всеукраїнський челендж «Я пишаюсь, що я українець/українка». Представниками від нашого навчального закладу стали викладач англійської мови Василевська Є.А. та здобувачка освіти ІІ курсу гр.16/22 Картошкіна Дар’я, яка гідно виступила з темою «I am proud of being Ukrainian».

 

Участь у благодійній акції

В грудні в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» проводилась Обласна національно-патріотична благодійна акція «З любов’ю до Героя». Акція проводилась у двох номінаціях: декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво. До участі в акції долучились здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький промисловий ЦПТО», які привітали наших захисників і захисниць виробами-оберегами та вітальними малюнками-листівками.
Учасники акції були нагороджені грамотами в номінаціях:
Декоративно-ужиткове мистецтво: Образотворче мистецтво:
Сафарова Катерина – група №52/21 Гречиха Єгор – група №10/21
Конопленко Катерина –група №20/23 Чмихало Дмитро – група №1/23
Рябець Денис – група №8/21 Фісунова Діана – група №20/23
Шустур Олексій – група №1/23 Говоруха Микита – група №17/20
Коротнюк Анатолій – група №3/21
Гаврик Іван – група №2/23
Всі експонати було передано нашим захисникам у райони бойових дій.

Участь в обласному заході

12.12.2023 викладач фізики та астрономії Державного навчального закладу «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти» Савєльєва Ольга Іванівна взяла участь як спікер у засіданні круглого столу викладачів фізики і астрономії закладів П(ПТ)О Запорізької області з доповіддю «Мотивація та зацікавленість здобувачів освіти до навчання шляхом включення інструментів гейміфікації». Ольга Іванівна продемонструвала своїм колегам цифрові освітні ресурси ігрового формату, які вона використовує під час проведення уроків на різних етапах для активізації розумової діяльності учнів та розвитку їх пізнавальних можливостей.
Вітаємо колегу з успішним виступом!

 

Проведення відкритого уроку

11.12.2023 року викладач предметів професійно- теоретичної підготовки Черкіс Л.М. провела відкритий урок на тему “Будова та робота гальмової системи з гідравлічним приводом” у групі № 2/23 (І курс),  здобувачі якої наразі опановують професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. Для кращого засвоєння здобувачами освіти нового матеріалу Лілія Миколаївна використала різноманітні цифрові освітні ресурси, які тримали  увагу  учнів та сприяли активізації їх пізнавальних можливостей.

 

Участь в обласних змаганнях з тенісу

07.12.2023 команда з настільного тенісу Державного навчального закладу «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти» учні:
Пліш Сергій – група № 13/23,
Сорокаліт Володимир – група № 14/23,
Корецький Олександр – група № 52/21,
взяла участь в обласних змаганнях, результатом чого стали 2 перемоги і 2 поразки.
Команда в підсумку розташувалася посередині турнірної таблиці.
Йдемо до нових звершень і перемог!

Тиждень з професії «Машиніст крана (кранівник)»

08.12.2023 тиждень з професії «Машиніст крана (кранівник)» та електротехнічних професій закінчився проведенням інтелектуальної інтерактивної вікторини «Ерудит. Знавець електротехніки». Цей захід видався напрочуд активним і насиченим. Здобувачі освіти постійно змагалися за право першими відповісти на питання, оскільки кожен володів належним рівнем предметної компетентності. Активність і чіткі відповіді учнів на питання вкотре засвідчили високий рівень викладання електротехніки в Державному навчальному закладі «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти».

Інтелектуально-розважальна гра «Ключі від форту «Право»»

08.12.23, напередодні Міжнародного дня прав людини й на завершення тижня суспільних дисциплін, викладачем Марченко І.В. в групі №10/21 була проведена інтелектуально-розважальна гра «Ключі від форту «Право»». Впродовж чотирьох турів здобувачам освіти вдалося закріпити знання про права, свободи та обов’язки визначені Загальною Декларацією прав людини та виявити свою обізнаність щодо законодавчої бази України. У процесі правової гри учні продемонстрували вміння логічно мислити, аналізувати, стисло й аргументовано відповідати, відстоювати свою думку й толерантно ставитись до думок одногрупників. Змістовний і захоплюючий захід сприяв формуванню у здобувачів освіти правових компетенцій, вихованню громадянської відповідальності, поваги до прав і свобод людини, демократичних правових цінностей.

Інтелектуальна гра “Найрозумніший”

07.12.2023 у групі № 53/21викладачем суспільних дисциплін Щукою Л.М. проведено інтелектуальний захід «Найрозумніший», який мав за мету активізувати розумову діяльність учнів, пригадати цікаві факти з історії, що вивчалися на уроках, розвивати творчий підхід учнів до виконання завдань, уміння застосовувати набуті знання на практиці, виховувати інтерес до історії України. Найактивнішими були Полякова Анастасія, Маркін Володимир, Якубовська Тетяна, Пилипенко Аліна.

Проведення політінформаційного вебінару

07.12.2023 викладач Панченко О.Г. у групі № 15/22 провела політінформаційний вебінар “Створення держави Ізраїль. Геополітичні аспекти”, спрямований на розвиток критичного мислення. Здобувачі освіти дізнались, чому саме на території Палестини був виділений земельний масив для створення Ізраїлю і як до цього ставились араби, проаналізували особливості ізраїльської армії, провели паралелі між війною в Україні та Ізраїлі, розмірковували над питанням можливості створення штучних країн на територіях інших держав.