День Соборності України.

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День Соборності.
105 років тому українство, розділене до того тривалий час кордонами, сказало «так» соборному буттю в нашому спільному споконвічному домі. Після того на долю нашого народу випало ще чимало випробувань, але повсякчас ми доводили свою єдність.
І в нинішній страшній війні проти російського агресора ми щодня підтверджуємо свою згуртованість і прагнення жити у власній державі, яка сама визначає своє майбутнє. І це бачить і підтримує весь цивілізований світ, а ворогам ми доводимо це силою. А сила наша — в єдності!
«Не забуваємо уроки минулого й згуртовано працюймо заради вільного майбутнього — як на полі бою, так і в тилу!», «Разом наближаймо нашу спільну мету — незалежну, демократичну і соборну Україну!», «Соборність – мета Перемоги!», «Єднаймося! Наша єдність — наша зброя!», – саме під такими гаслами, з метою поглиблення знань про історію виникнення свята Соборності України, виховання національної свідомості та почуття гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, поваги до культурної спадщини та історії власного народу, 22 січня 2024 року класними керівниками були проведені тематичні виховні години в навчальних групах.